XII Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny "ADAPCIAK 2008" Studentów Prawa i Administracji

Adapciak


#91 2008-09-06 22:05:56

Graża

Nowy użytkownik

6190850
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

.. jaaa? pękać, no co Ty

                 tak tylko pytam, z ciekawosci ;p





..dzisas a teraz mnie czeka najdluzszy tydzien w robocie (bo ostatni przed wyjazdem ) juz nie moge sie doczekac nareszcie urlop... wypilabym za to, gdybym miala z kim tego wieczoru, ale cozzz bywa.. ;p


                                                     ..odbije sobie to po piętnastym ^^

Offline

 

#92 2008-09-06 23:30:56

Justa

Nowy użytkownik

Skąd: ELSA Toruń
Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

co drugi post pojawia się słowo alkohol albo tym podobne... weźcie ze sobą na wszelki wypadek koce izolacyjne:P

Offline

 

#93 2008-09-11 10:09:45

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Szeeeeja ;]

Uwaga !

jako, że niedługo nastanie wiekopomna chwiła, czas się zacząć zaprawiać w boju Z tego t4eż względu parę ogłoszeń i pytań.
Po pierwsze streszczać mi jak przygotowania do imprez, drugie kto co na anapciak bierze ( nie pytam o bieliznę itp... ) no i na koniec najlepsze
W Niedziele wieczorkiem spotykamy się w Olsztyńskim Porcie na Mały (Duży) Beforek. (Port Olsztyński - nowa Kanciapa Kotwixa, a gdzie to jest to sam jeszcze nie wiem). Dlatego wiem, że  dziewczyny jako miejscowe na pewno bedą, a Łukasz no mam nadizeje, że dasz rade jakoś dojechać, bo następnego dnia pakujemy się w furki i heja banana na adapciak.

Pozdrówki


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#94 2008-09-11 17:22:26

Maja

Nowy użytkownik

9442373
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

Hej

Ja bardzo przepraszam, że umilkłam - niektórzy z mojego otoczenia wiele by za to oddali - ale jestem w trakcie GENERALNEGO REMONTU mieszkania i zaręczam, że tabor cygański żyje w bardziej komfortowych warunkach. A tego, że nie musi się martwić o kolor ścian czy też rodzaj glazury to jestem więcej niż pewna!!! Do brzegu - ja się bardzo chętnie spotkam tylko dajcie mi znać gdzie jest to magiczne miejsce i o której planujecie start bo jutro wyjeżdżam w rodzinne strony i wracam w niedzielę, a że jest to symboliczne 400 km to muszę odpowiednio wcześniej wyjechać, żeby się nie spoźnić lub niewiele spóźnić .

tymczasem cze

Offline

 

#95 2008-09-12 16:54:26

Martiszka

Nowy użytkownik

10072051
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

Słowo się rzekło, więc niniejszym ogłaszam, iż

KOTWIX DRINK YACHT and TERMASSS DRIN YACHT mieści się na Kortowie, naprzeciw DS 119 i 120, czyli jakieś kilkadziesiąt metrów za naszym wydziałem, a to już powinniście wiedzieć gdzie jest:P

ULICA ŚWIETLISTA 28, będzie nas widać i słychać:))

ZAPRASZAMY !!!


Perwa goni perwę i perwą pogania!!!

Offline

 

#96 2008-09-12 20:17:11

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Szeeeeja ;]

świetlista... to od tych sławetnych latarni ??


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#97 2008-09-12 20:26:16

Dezember

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 45
Punktów :   -4 

Re: Szeeeeja ;]

Tych latarni Adi, co to je wynajmujesz na godziny?

Offline

 

#98 2008-09-12 21:28:21

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Szeeeeja ;]

na ryczałt na paździrnikowych szkoleniach bedą w cenie

Ostatnio edytowany przez White (2008-09-12 21:28:45)


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#99 2008-09-13 08:55:24

zaharka

Użytkownik

2610457
Skąd: Grudziądz ;]
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Szeeeeja ;]

o mój Boże Kotwix, to moje bezpośrednie ex sąsiedztwo bo ja mieszkałam pod 30!!!! Będziecie mieć upierdliwego właściciela domku i za zbyt głośną imprezę wam policję zwoła... ;|

Offline

 

#100 2008-09-13 10:00:27

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Szeeeeja ;]

a to nowość jak przyjechaliśmy na impreze do poznania to zrobili parade gejów i też policje wezwali


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#101 2008-09-13 12:07:55

wicherek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

tak w ogole to przydalby sie iPod, jezeli ktos jest w posiadaniu czegos takiego to zwracam sie z prosba o zabranie tego ze soba

Offline

 

#102 2008-09-13 16:32:18

Martiszka

Nowy użytkownik

10072051
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

ŚWIETLISTA... a i owszem od latarni... w końcu nie bez kozery White jest najlepszym Alfonso-Adolfo i ma najlepszą BrothelMamaKotwix i najlepszy BurdelWhiteHouse "Różowy Łosoś" tudzież "Pasikonik" a wedle rozmiaru "Pasikoń" na całe warmińsko-mazurskie i nie bez kozery dzwoniąc na gorącą linię usłyszycie aksamitny głos "erotyczne centrum wszechświata", a poza tym ŚWIETLISTA, bo to aleja Gwiazd:P w końcu ja tu mieszkam:P z jeszcze bardziej świetlistą Gwiazdeczką Termą, którą poznacie w niedziele:)

Przypominam od razu, iż zaopatrzenie - zabezpieczenie we własnym zakresie. Nikt nikomu nie będzie sponsorował pierwszego razu:P a to pierwszy i z resztą ostatni raz na świetistej, więc proszę zaopatrzyć się w kiełbaski, alko i inne bajery:P

Sąsiedzi mają przyjemność na codzień zasypiać, słysząc w tle urocze dźwięki rocka, techno tudzież innego brzdękania na gitarach, więc nic nam nie grozi.

I może łaskawie byś powiadomił White swoje pracownice, że na szkoleniach dajemy na ryczałt:P musimy się przecież odpowiednio przygotować. Ja na przykład dostałam ostatnio w prezencie boską różową pidżamkę:D!!! i boskie uszki ala playboy:D z resztą ja zawsze jestem w stanie najwyższej gotowości, ale reszta Lachonów...

Pragnę jeszcze dodać... nie wchodźcie do domu, bo się zgubicie!!!

Jak będziecie pod drzwiami i jeszcze nas nie zauważycie/nie usłyszycie, to dzwońcie do mnie albo White'a.

Kotiwx: (0-700:P) 509 736 998, czekam na Ciebie:P

Do zobaczenia już jutro:D!!!

Ostatnio edytowany przez Martiszka (2008-09-13 16:45:04)


Perwa goni perwę i perwą pogania!!!

Offline

 

#103 2008-09-14 15:38:21

Graża

Nowy użytkownik

6190850
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

wszystko pięknie, wszystko ładnie..


       
                                     ..tylko na ktora mniej wiecej mamy się tam zjawić?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl