XII Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny "ADAPCIAK 2008" Studentów Prawa i Administracji

Adapciak


#1 2008-08-13 13:46:59

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Szeeeeja ;]

Hejka, siemka Wszystkim

Sorry najmocniej, że tak późno powstaje ten wątek, ale spowodowane to było
1. chorobą (do tego moją)
2. wyjazdem (a byłem w miejscu podobnym do Rzeszowa - internetu tam jeszcze nie odkryli...),
aaaaale jak to mówią ostatni piją z pierwszymi, a kto pija ostatki ten nie płaci składki

Mimo początkowych trudności mam nadzieje, że uda nam się sformować taką ekipę, która da rade nawet najbardziej niesfornym łodziankom (zrozumiecie na samym Adapciaku o co kaman) i udowodni (nie po raz pierwszy), że UWM (czyt. Uniwersytet Wiecznego Melanżu) godzien jest legend o Nim opowiadanych.

Ja, w swojej skromnej inaczej osobie pozwolę sobie wprowadzić Was na pierwszy stopień studiowania w tym lepszym tego słowa znaczeniu

Obóz adaptacyjny "Adapciak 2oo8", będzie świetną okazją do tego by bla bla bla... oraz do bla bla bla... a na koniec sami się przekonacie, że ti di ri di - bla bla bla.

Tak mogę opisac Wam, To w czym niedługo sami udział weźmiecie - nie ma co gadać to trzeba przeżyć. Ja mniej-więcej tyle pamiętam, ze swojego pierwszego Adapciaka i do dziś dowiaduje się co, z kim i po czym to "bla bla bla" znaczyło i czym się zakończyło.

Tego także życzę Wam i do zobaczenia już niedługo





Kontakciwo:

Adrian "Adi", "White", Jarząb" Kraśniewski
HR ELSA Olsztyn

gg: 4165387
e-mail: adrian_krasniewski@onet.eu
tel: 505387824


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#2 2008-08-19 01:46:19

Martiszka

Nowy użytkownik

10072051
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

Witam Degeneruchy Kochane!!!
W szczególności przyszłe i mam nadzieję niedługo poznane Degenaruchy, czyli nasze olsztyńskie Adapciątka!!!!

Na wstępie kwoli ścisłości i żeby się nikt nie obraził, pragnę nadmienić/wyjaśnić tym, którzy mnie jeszcze!!! nie znają, że z moich ust określenie "Degeneruchy" to komplement najwyższych lotów:P

A przechodząc do meritum:))

Kochane Adapciątka:D!!! Nadchodzi tydzień Waszego zapewne długo i niecierpliwie wyczekiwanego, wymarzonego, wyszukanego, wyciułanego (bo przecież trzeba za coś jeść, pić, przeżyć, dożyć;)) i wielce zasłużonego (bo dostaliście się na prawo i to na UWMie:D nie nie nie!!! to UWM jest zaszczycony Waszym szlachetnym jestestwem na naszym WPiA:D więc wielce zasłużonego, bo to nagroda i podziękowania, że zdecydowaliście się na studia na UWMie:)) wszechstronnego wypoczynku wakacyjnego --> fizycznego, psychicznego, emocjonalnego, mentalnego, duchowego i jeszcze kotwix wie jakiego;) podczas XII Ogólnopolskiego Obozu Adaptacyjnego "ADAPCIAK 2008"

Jak zapewne zauważyliście zasypałam Was odrobinkę określeniami rozpoczynającymi się na literę "W"... Why:))??? Dlaczegóż... dlategóż, że to Wy - Adapciątka i tym bardziej Wielce Wielmożni;) przyszli Studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, będziecie podczas obozu Notablami. To Wy macie z niego wynieść jak najwięcej dobrych doświadczeń, nauki, znajomości, kontaktów, zabawy, gadżetów/upominków;), zdjęć, wspomnień, siniaków, zdartych gardeł i co tam sobie jeszcze życzycie. To dla Was i na Was, Wasze feneberie, pragnienia będziemy przygotowani o każdej porze dnia i nocy. To dla Was ADAPCIAK jest zaplanowany i będzie zrealizowany na 200% ludzkich możliwości. To Wy macie się tam czuć i bawić dobrze i my zrobimy Wam dobrze jak nikt nigdy nie zrobił:P

Ponadto Waszym olsztyńskim opiekunek i guru, tym który robi dobrze najlepiej, będzie Wielki White!!! czyli ten Wariat powyżej:))

Reasumując w końcu moją jak zawsze przydługą wypowiedź, pragnę podkreślić, że oczekujemy na Was na tym forum. Piszcie, pytajcie, proście, żądajcie, a będzie Wam dane:)) Pomożemy Wam spakować plecak, uciec z domu i dojechać na obóz, pomożemy przemycić młodszą siostrę/brata tudzież inne perły/kryształy/diamenty;) załatwimy niezbędną i nieodwołalną wizytę u dentysty, chirurga plastycznego czy innego penetratora!!! Możecie do nas uderzać jak w dym!!!

Do zobaczenia!!!

buzior*

Martiszka Kotwica

gg. 10072051
tel. 509 736 998


Perwa goni perwę i perwą pogania!!!

Offline

 

#3 2008-08-19 05:03:18

zaharka

Użytkownik

2610457
Skąd: Grudziądz ;]
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Szeeeeja ;]

To ja się piszę ;P ale na zdrajcę - z Toruniem jadę

Offline

 

#4 2008-08-19 13:17:29

Maciej

Opiekun

Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 57
WWW

Re: Szeeeeja ;]

Kotwica, nie dało się mniej literek użyć? Czytając to musiałem przerwę zrobić:P

Offline

 

#5 2008-08-19 14:51:29

kruh

Nowy użytkownik

851818
Skąd: Ustka
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Szeeeeja ;]

Hej Melduje się uczestniczka Myślę, że uda mi się pojechać, bo bardzo tego chcę Nie to, żebym u siebie nie miała Bałtyku, czy plaży.. Jadę po to, by poznać nowych ludzi Takich degeneruchów jak ja No i świetnie się bawić
A więcej o mnie znajdziecie na moim skromnym profilku na myspace.com -> www.myspace.com/kruha
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez kruh (2008-08-19 14:56:44)

Offline

 

#6 2008-08-19 16:31:09

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Szeeeeja ;]

o kutwa... Kotwix... teraz to pokazałaś twarz Kotwica Professional... złapiecie zdziwko jak poznacie Kotwica Home Edition widze, że Whiteciątka się trochę ośmieliły i zaczęły pisać, co bardzo mnie cieszy. Mam nadzieje, że temat nie zginie i nikt nie będzie już niczego kasować ;p

PS. Kotwix, a Ty się na Adapciaka wybierasz czy mam zostawić zestaw małego wazeliniarza na później?


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#7 2008-08-19 20:09:07

Graża

Nowy użytkownik

6190850
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

Witam,

Melduje sie "JA" -> kolejna adaptowiczka! Mowią na mnie: graża, grażi, prażynka "whatever" ( jak zwał tak zwał ).

Oczekuje: 1. szaleństwa 2. spotaniczności 3. uśmiechu na gębach:D ... i tak dalej i tak dalej...

Z góry zakładam, że będziemy się świetnie bawić  ( i nie może być inaczej !). 

Nie bać się, nie wstydzić - pisać (jak to mówią) "co ślina na język przyniesie" ,

a na końcóweczkę...

             APEL: "Ekipo zbieraj się czym prędzej!, piszcie, e-mailujcie, nawołujcie;p. SHOW MUST GO ON !"

Więcej info na moj temat otrzymacie "zagadując", wiec zaryzykuje i podam moje gadu;p (najwyżej będę musiała je porzucić, a co mi tam... ) GG: 6190850

Pozdrawiam seredeczniasto!

Offline

 

#8 2008-08-19 21:43:53

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Szeeeeja ;]

o kutwa... no to jestem w ciężkim szoku... będzie coś czuje gruboooo

Adapciątka!! lekcja pierwsza:

grooooboooo = Godnie   -   z cyklu nauk o pijaństwie dr Koski ;]

na obozie skumacie o co hossiii


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#9 2008-08-19 23:35:51

Maja

Nowy użytkownik

9442373
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

Witam wszystkich szanownych przedmówców i przyłączających się do olsztyńskiego teamu

Udało mi się dostać na prawo, dostać urlop 15-19.09.2008 i dostać na Adapciaka!!!! Życie jest piękne... Jednak z pewną taką nieśmiałością (wiem, nie jestem oryginalna...) podchodzę do wyżej wymienionych "osiągnięć" ponieważ jak na Adapciątko to trochę jestem posunięta w latach ... Przeimprezowałam jedne studia, odpoczęłam po tym 5 lat i zachciałam zgłębiać meandry (ups) prawa... Po cichutku liczę, że nie będę osamotniona w swych doświadczeniach ale jak doczytałam w regulaminie mogę w cuda wierzyć ale się ich nie spodziewać... Nic to, postaram się godnie reprezentować pokolenie prawie trzydziestolatków... jako pierwszoroczniaków. Spodziewam się dobrej zabawy aby na starość mieć co Kotku mojemu opowiadać!!! Liczę w tym względzie na siebie i zacne grono w jakim przyjdzie mi spędzić tydzień życia!!! Dzień bez wazeliny to dzień stracony więc powyższym dopełniam tego obowiązku...

Tymczasem pozdrawiam ekipę z Olsztyna i nie tylko oczywiście i czekam z niecierpliwością na 15.09.2008!!!

Jakby co, to gg 9442373, a moje smycze to 512 276 674, 668 243 355.

Majka

Offline

 

#10 2008-08-20 01:17:09

Martiszka

Nowy użytkownik

10072051
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

WOW!!! Jestem bardzo kontent na Wasz odzew i prawie zaspokojona... prawie bo brak nowych facetów z Olsztyna!!! (dobrze, że chociaż Maciek coś burkną, a on prawie jak olsztyniak:P jak każdy HaeR zresztą) i oby Wasza aktywność na forum przełożyła się/położyła:P na aktywność podczas ADAPCIAKA:P!!!

Majka, mianuję Cię Degeneratką Patentowaną:P spoczywa na Tobie ogromne brzemię:P

Dziewczyny nic nie bójta, tylko trzymać gardę i uważać na HaeRów!!! Od razu wyjaśnię w krótkim wykładzie/eseju:P kim jest to jakże szanowne grono HaeRów... bo z nimi na bank będziecie miały/mieli już na wstępie niepowetowaną przyjemność, więc od razu Was przeszkolę... HaeR jak sam skrót mówi to dyrektor ds. Human Resources w ELSA, czyli człowiek odpowiedzialny za to, aby w ELSA byli najlepsi z najlepszych i tworzyli zgrany team, zdolny organizować zajeboskie (ciekawe, szokujące, profesjonalne) projekty typu na przykład konferencje, konkursy, ADAPCIAK:D przy czym świetnie się razem bawiących!!! W związku z czym HaeR musi być sam w sobie wyjątkowy i pociągający. I tacy oni są, tacy są oni!!! Dlatego będą w większości Grup Lokalnych (miast) Waszymi opiekunami, bo nikt tak jak oni nie zadba o Wasze dobro:)) ale tu uwaga!!! oni są nieobliczalni i niereformowalni, więc bierzcie na nich poprawkę. To tyle z serii "uwaga na HaeRów!!!"

White'ej co to w ogóle za pytanie???!!! nie znasz dnia ani godziny:P więc oczywiście proszę się zaopatrzyć w zestaw małego wazeliniarza:P, małego alchemika:P, małego dominatora:P i generalnie wiesz, że Ci nie odmówię, więc bierz wszystko, co wymyślisz:P tylko może daruj sobie zabawę w stylistę i nie kupuj mi już babcinych garsonek na lumpach:P

OOO właśnie!!! My - UWM - My - Olsztyn - wydaje mi się, że powinniśmy zaznaczyć w jakiś sposób swoją obecność i podkreślić niepowtarzalność już na wstępie i przez cały czas trwania obozu. Co proponujecie? Jakieś nieodłączne gadżety, koszulki, plakaty/bannery na domku? Pomysł im dziwniejszy, im weselszy, im oryginalniejszy, tym lepszy!!! Otwieram listę mówców:P rzucajcie pomysłami proszę:P

buziorki*


Perwa goni perwę i perwą pogania!!!

Offline

 

#11 2008-08-20 11:11:59

Arti

Użytkownik

2600127
Zarejestrowany: 2008-08-08
Posty: 56

Re: Szeeeeja ;]

Kotwica, aż mnie zatkało... Jaka ty płodna jesteś Tyle tekstu od Ciebie to chyba po zjeździe w Olsztynie widziałem ostatnio
Co do HaeRów... aż mnie zmroziło już myślałem że stałaś się prezesem nieczułym na troski, zmartwienia, ogrom pracy, odpowiedzialność za ciągłość (niekoniecznie genetyczną) ELSA, a tu takie piękne haera opisanie podkreślam że Haerów bardzo łatwo będzie zauważyć, i to nie tylko ze względu na inny kolor koszulek To są same kopalnie pomysłów, otwarte na inne kopalnie, którymi jesteście wy.
Pamiętajcie, jak to dobrze ujęła Martiszka, jesteśmy dla Was i o wy będziecie centrum naszej uwagi... może trochę patetycznie to zabrzmiało ale co prawda to prawda

Kotwa I <3 U

Offline

 

#12 2008-08-20 13:19:33

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Szeeeeja ;]

HR oprócz tego, moje drogie Adapciątka, jest stworzeniem "90procentowo-nocnym", czyli jak coś ma mniej niż 90% to nie pijemy, a w nocy dostajemy mocy Wyjątkiem są imprezy na których nie ma Grudnia i nie ma kto nam przywieźć zaopatrzenia zza południowej granicy (Grudznień/ September/ Misza/ Michaś/ Hej Ty w berecie/ - jak zwał tak zwał to Ex-Future HR Rzeszowa) jak na dzień dzisiejszy, twierdzi że na Adapciaka nie dojedzie, ale ma jeszcze chwile na wydoroślenie i naprawienie błędu zwanego "ja z Wami nie pije".

Gorąco pragnę przywitać nasze najnowsze Adapciątko! Maju witam na pokładzie i uczynię Ci ten zaszczyt, że przed odpłynięciem będziesz miała ten honor, by wyciągnąć Kotwicę (co proste nie jest bo jak ta w coś wdepnie to ... ) Jak czytam doświadczenie studenckie masz, więc wiesz co gdzie i jakie guziczki naciskać, dlatego tytuł Degeneratki Patentowanej jak najbardziej na miejscu

buziaki


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#13 2008-08-20 18:14:40

lopez

Użytkownik

2632549
Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 40
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

bedac ostatnio na evencie miedzynarodowym dowiedzialem sie co dokladnie oznacza skrot HR;
otoz HR to nic innego jak Horny & Ready
totez pozdrowienia dla calego HR Teamu - szczegolnie dla damskiej mniejszosci oraz dla Olsztyna z Kotwixem na czele

Offline

 

#14 2008-08-20 20:16:28

Maja

Nowy użytkownik

9442373
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Szeeeeja ;]

Hejka!!!


Dziękuję Wam za dobre słowo i zaszczytne miano Degeneratki Patentowanej!!! Odpowiedzialność pogłębiła czyli zaokrągliła mojego garba, ale wierzę, że dam radę. Łącznie z wyciąganiem nie tylko Kotwicy, rozbijaniem szampana i zwalczaniem objawów charakterystycznych nie tylko dla choroby morskiej Co prawda w ostatnim czasie ciężko było mi się wykazywać kreatywnością w "przekładaniu papierków i gapieniu się w komputer" bo na tym generalnie polega moja praca ale czas rozruszać szare komórki. Rutyna dnia codziennego trochę je spowolniła. Dowcip też jakby przytępiał... Za to malkontenctwo kwitnie buuuujnym kwieciem Czas zmienić te zachwiane proporcje i w Waszym towarzystwie nie będzie to na pewno trudne (wazelina jak zwykle pod ręką ). Co do pomysłu Martiszki to jestem jak najbardziej za zaakcentowaniem olsztyńskiej ekipy na obozie ale ludowe stroje warmińskie nie są zbyt efektowne Łowicz, Lublin  - te laski to się mogą zestroić na kolorowo i już jest przyjemnie . Poza tym pionowe paski wyszczuplają i znowu Łowicz górą. A na poważnie to naprawdę się wysilam i nic poza ratuszowymi ...aferami na razie mi się nie kojarzy... a z całym szacunkiem ta facjata na plakietkę a tym bardziej na banner się nie nadaje... Ot i tyle z moich wysiłków w myśleniu Tym optymistycznym akcentem zakończę, mając nadzieję, że nie uraziłam, co jest na topie ostatnio, niczyich uczuć religijnych, politycznych, estetycznych i co tam jeszcze na ch się kończy...

papa całusów 102!!!

Offline

 

#15 2008-08-20 20:39:34

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Szeeeeja ;]

a ja myślałem, że w pisaniu długich postów Kotwix nie ma sobie równych, ale widzę że Maja też wie czym, jak i w co :]

co do afer ratuszowych to możemy się skrzyknąć z Białymstokiem (bo tam to nasz polski Clinton przesiaduje) i coś na Adapciaku ... tfu tfu chciałem napisać spłodzić, ale czuje że czekałby mnie za to lincz... więc niech bedzie - wykombinować ;]  chociaż z doświadczenia wiem, że takie akcje to tylko z łodziankami... jak znajde to podeśle Wam kilka filmów z zeszłego roku


PS. (Novy mam nadzieje, że nie masz aktualnie lachona, bo wiesz co to za film bedzie )


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding Korepetycje materace janpol