XII Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny "ADAPCIAK 2008" Studentów Prawa i Administracji

Adapciak


#16 2008-07-30 16:58:02

Klakson

Opiekun

5356548
Call me!
Skąd: ELSA Szczecin (Międzyzdroje!!)
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Koniecznie Novy będziesz musiał wpaść na nasze spotkanie, adapciątka będą miały okazję poznać świeżo upieczonego magistra prawa

  Spotkanie myśle, że zrobimy parę dni przed adapciakiem, tak 3 czy 4. Tylko, że takie spotkanie będzie kolidowało z camusem akademickim naszego uniwersytetu. Dostaliście na niego zaproszenie, razem z decyzją, że zostaliście przyjęci na studia. Serdecznie na wyjazd na ten campus zachęcam, nie tylko dla tego, że jest w Międzyzdrojach:D Też jest fajna zabawa i można poznać studentów ze wszystkich wydziałów. Oczywiście nie jest tak fajnie jak na Adapciaku, żeby nie było:)

  Jako, że nie będę uczestniczył w campusie cały czas (płacić za mieszkanie u siebie??), spotkanie przedadapciakowe w Szczecinie zorganizujemy. Nie będą na nim po prostu osoby, które wybierają się i na campus i na adapciak.

Pozdrawiam


Wasz Szczeciński opiekun Zeszłoroczne adapciątko

Egipt? Turcja?? Majorka?? <- tylko jeśli nie byloby mnie stać na Adapciak w Dźwirzynie

Offline

 

#17 2008-07-31 10:55:04

novy

Użytkownik

3201451
Skąd: miasto sexu i biznesu / Poznań
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

to nie wiedzialem ze jestes z Miedzyzdrojow?? fajnie! kiedy mozna sie do Ciebie wbic??
z maurem tez powinniscie zrobic spotkanie, z czlowiekem legenda, ktory w Wiktorii pijal balantinesa i na fliperach mial wszytskie rekordy

Offline

 

#18 2008-07-31 11:04:57

Roxy

Opiekun

Skąd: ELSA HollyŁódź
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 71
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Klakson napisał:

To, że Elsa Szczecin organizuje Adapciak, ma tylko jedną wadę, a mianowicie, mamy bardzo blisko .

Klakson, zawsze można trasę wydłuzyć A poza tym, poproszę o upalne lato w Miedzyzdrojach pod koniec sierpnia dla grupy do zadań specjalnych

Ostatnio edytowany przez Roxy (2008-07-31 11:05:15)


I nie pytaj mnie czemu nie chcę wejść w tę branżę, bo... Boję się, że Reni Jusis mnie kiedyś znajdzie !

Offline

 

#19 2008-07-31 19:28:50

Klakson

Opiekun

5356548
Call me!
Skąd: ELSA Szczecin (Międzyzdroje!!)
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

A widzisz Novy:P Wszyscy wiedzą, że jesteś z miasta seXXXu i biznesu(z naciskiem na to pierw... drugie oczywiście), a nie wiecie, że ja jestem z letniej stolicy Polski Jak chcesz wpaść to się odezwij do mnie na tel, to przyjedziesz i spróbujemy pobić rekordy Maura z fliperów:D Podobno whiskey też jeszcze trochę zostawił

A Ty Roxy nie wiem czemu nie wpadłaś teraz, 2tyg po 30stopni!!! W każdym razie żałuj:D Ale mam nadzieję, że w sierpniu też nie będzie źle z pogodą.

Do moich adapciątek - w związku z waszymi wątpliwościami co do tego czy na pewno jedziecie, czy dostaliście się na obóz, postaram sie w najbliższym czasie(dziś/jutro) napisać do was wszystkich maila z potwierdzeniem. Jak ja już wasz udział potwierdzę to już nawet wotum nieufności dla was , nie będzie w stanie stanąć na przeszkodzie waszego wyjazdu:)


Wasz Szczeciński opiekun Zeszłoroczne adapciątko

Egipt? Turcja?? Majorka?? <- tylko jeśli nie byloby mnie stać na Adapciak w Dźwirzynie

Offline

 

#20 2008-08-16 08:53:08

Michał

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 135
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Z kolei moim marzeniem na te wakacje było pójść gdzieś na żagle, albo nawet po morzu popływać, niestety całe towarzysto się rozlazło:( Generalnie nie lubie plaży i opalania, za to kocham morze:P ( ale nasze, bo byłem nad Czerwonym i tylko godzine wytrzymywałem w pełnym słońcu).

Offline

 

#21 2008-08-19 15:20:05

Soldier

Nowy użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Wiadomo juz czy elsa szczecin seniors group jest jakos zorganizowana i na jak dlugo przyjedzie ?:>
Novy: czlowiek legenda musi byc obecny ! mam nadzieje, ze Mauryc znajdzie chwilke i wpadnie zawsze jakies drzwi moga sie zaciac czy cos innego..   a wiadomo czy przes Duda tez wpadnie ?:>

Pozdrower

Offline

 

#22 2008-08-20 17:10:03

szoker

Nowy użytkownik

6401715
Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Witam. Wysłałem zgłoszenie ale nie wiem czy zostałem zapisany, bo nie dostałem zwrotnego maila. Mam płacić już czy nie? Będę wdzięczny za odpowiedź. "Będzie się działo"

Offline

 

#23 2008-08-21 17:40:48

Anek

Użytkownik

4358754
Skąd: Pyrzyce/Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Drogi kolego Bartku, jak tam nasza ekipa wygląda?? Są już jakieś konkretne przedadapciakowe plany?


--->>        "... (coś tam, coś tam) i bomba,

                                            kto nie pojedzie na ADAPCIAK ten trąba!!"         <<--

Offline

 

#24 2008-08-21 22:27:34

ann

organizator

Skąd: ELSA Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie Adapciątka !!!

no wlasnie Bartku, co z integracja przedAdapciakowa??

zmarketeruj jakas impreze...

Offline

 

#25 2008-08-22 00:58:43

lopez

Użytkownik

2632549
Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 40
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

zmarketerowac to on moze mnie na swoje foto na naszej-klasie!

Offline

 

#26 2008-08-22 12:47:39

ann

organizator

Skąd: ELSA Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie Adapciątka !!!

e tam.. nie wierzysz w Bartka

dajmy mu szansę

Offline

 

#27 2008-08-22 20:34:55

wojteczekm16

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Hej, mam pytanko. W sumie wiem, że to jeszcze jest trochę czasu, ale chodzi o to, że będę musiał wyjechać jeden dzień wcześniej z obozu.
Otóż w jaki sposób mamy się dostać do tego Dźwirzyna? Będzie wspólny wyjazd, czy każdy osobno? Mój kuzyn żeni się 20 września i muszę być na weselu o 16:00 (w Szczecinie), a nie wiem, czy w razie wspólnego wyjazdu (jak nie będę miał przy sobie auta) da się jakoś wyjechać z tego Dźwirzyna autobusem, lub pociągiem.

Ostatnio edytowany przez wojteczekm16 (2008-08-22 20:35:19)

Offline

 

#28 2008-08-23 11:55:58

ann

organizator

Skąd: ELSA Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie Adapciątka !!!

To zależy od opiekuna -> Bartka czy będzie wspólny wyjazd.   Jak coś zawsze możecie się umówić grupą jak jedziecie. pociąg obawiam się, że do samego Dźwirzyna nie dojeżdża, ale PKS jak najbardziej. Także bez obaw, można się stamtąd wydostać. W razie wątpliwości polecam gadu gadu PKSu szczecińskiego 9530305 tam od 8-14 od pon.-pt. można napisać zapytanie o konkretne połączenie i odpisują serio serio !!
Jeszcze o możliwości samego dojazdu (jak i odjazdu:D)- połączenia - dostaniecie info także spokojna głowa.  W razie pytań polecam osobę Oskara L., który zajmuje się Logistyką oto mail do niego  o_lipinski@o2.pl

pozdrawiam

Offline

 

#29 2008-08-23 13:33:29

Klakson

Opiekun

5356548
Call me!
Skąd: ELSA Szczecin (Międzyzdroje!!)
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Tak jak już wspomniałem w poprzednim poście, na Adapciak wybierzemy się pociagiem, razem calą grupą. Pociąg będziemy mieli do Kolobrzegu, a stamtąd podjedziemy PKS-em. Ania chyba nigdy nie jezdziła autobusem(mieszka w Szczeciniea a Dąbie to już jest dla niej inne państwo), więc nie wie jaka to jest watpliwa przyjemność podróż tym sposobem.

Wojteczek - tak samo z wycześniejszym wyjazdem, będziesz mogł podjechać/podejść(to chyba 5km) do Kołobrzegu i stamtąd bez problemu pojedziesz do Szczecina i zdażysz na wesele.

  Ania - przedadapciakowe plany wyglądaja tak jak wcześniej - w drugim tygodniu września spotykamy się w Szcecinie. Nie chce podawać konkretnego dnia, bo to jeszcze troche czasu. Musze tylko wiedzieć o której będziecie się chcieli spotkac, rano, w południe, wieczorem - chodzi mi tu o osoby spoza Szczecina, które równiez chciałyby się spotkac, a nie mają noclegu w Szcecinie i będą musiały wracać tego samego dnia, im wieczorna pora spotkania raczej by nie odpowiadała.

Szoker - mam nadzieje, że zwrotnego maila już otrzymałeś, jeśli nie to napisz mi na priv swoje dane, to postaram się coś dowiedzieć.

  Mój drogi Soldieru!!! Kiedy wpadniesz do Międzyzdrojów odwiedzić Madzie, dzielną opiekunkę koloni:P Jak będziesz to do mnie zadzwoń!!! Senorzy Elsa Szczecin są jak najbardziej zorganizowani, są jednymi ze sponsorów obozu:P

Pozdrawiam


Wasz Szczeciński opiekun Zeszłoroczne adapciątko

Egipt? Turcja?? Majorka?? <- tylko jeśli nie byloby mnie stać na Adapciak w Dźwirzynie

Offline

 

#30 2008-08-26 11:46:24

natalia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Witam, dopiero się zarejestrowałam i od razu mam pytanie do Opiekuna jestem z Bydgoszczy, dlatego łatwiej i szybciej byłoby mi dojechać stąd do Dźwirzyna niż najpierw jechać do Szczecina, żeby jechać ze wszystkimi. Chyba że nie ma takiej opcji?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl