XII Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny "ADAPCIAK 2008" Studentów Prawa i Administracji

Adapciak

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#31 2008-08-26 19:45:08

Tomek Palak

Opiekun

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 77
Punktów :   -8 

Re: Witajcie Adapciątka !!!

A nie byłoby weselej podjechać np z Toruniem czy Gdańskiem?

Offline

 

#32 2008-08-26 20:40:25

natalia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Faktycznie! Korzystniej wyjdzie mi podjechać z Toruniem, także dzięki wielkie za radę

Offline

 

#33 2008-08-26 23:23:45

Tomek Palak

Opiekun

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 77
Punktów :   -8 

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Do usług Chociaż mogłaś wybrać Gdańsk

Offline

 

#34 2008-08-27 11:53:17

Klakson

Opiekun

5356548
Call me!
Skąd: ELSA Szczecin (Międzyzdroje!!)
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Droga Nataliu,

to najlepszy pomysł, żebyś sobie własnie jechała z Toruniem. Wejdź na ich forum i dowiesz się kiedy i jak jadą. Opiekunem Torunia jest nieustraszony Ninos (w Wawie wykrecał tabliczke z budynku rządowego, nie przejmując się obecnością kamer), więc na pewno minie Ci fajnie podróż z nimi:)


Wasz Szczeciński opiekun Zeszłoroczne adapciątko

Egipt? Turcja?? Majorka?? <- tylko jeśli nie byloby mnie stać na Adapciak w Dźwirzynie

Offline

 

#35 2008-08-29 14:28:55

wojteczekm16

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

z tych co jadą na adapciaka, uprawia ktoś jakikolwiek rodzaj sportu zbiorowego [oprócz picia na czas i zliczania wypitych w 3s. puszek piwa ]? A tak w ogóle to ile osób jedzie ze Szczecina?

Offline

 

#36 2008-08-29 17:52:44

luki

Administrator

1274187
Call me!
Skąd: ELSA Poland
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie Adapciątka !!!

w osrodku na miejscu jest kilka boisk i w ogole stoly do pingponga czy bilarda (tak pisze na stronie) - mysle ze znajda sie chetni do 'uprawiania sportu zbiorowego' - ale chodzi Ci o gre w pilke, kosza, siatke itp, tak?

;p

Offline

 

#37 2008-08-29 19:31:53

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Witajcie Adapciątka !!!

ja to już albo jestem taki spaczony przez Was, albo po prostu zboczony, bo jak przeczytałem "zbiorowy" to wcale o siatkówce nie pomyślałem ....


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#38 2008-08-29 20:04:54

wojteczekm16

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!


punkt dla kolegi powyżej

żeby było jasne:
chodziło mi o    s p o r t, w sensie, czy swój sprzęt zabierać do gry jakiś

Ostatnio edytowany przez wojteczekm16 (2008-08-29 20:07:20)

Offline

 

#39 2008-08-29 21:06:25

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Witajcie Adapciątka !!!

ja swój sprzęt do gry mam zawsze przy sobie i w gotowości ale znowu nie wiem czy się rozumiemy



PS. Możecie zabrać żetony do gry w karty, bo jak znowu przyjedzie Prokop albo Szymański to biedniego grudnia znowu ogolą z reszty moniaków


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#40 2008-08-29 23:14:07

szoker

Nowy użytkownik

6401715
Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Ja proponuję, abyś wziął piłkę do nogi - zawsze znajdą się chętni - bynajmniej ja zawsze jestem gotów grać To będzie dobra odmiana dla innych czynności, które ze sportem nie mają wiele wspólnego

Offline

 

#41 2008-08-30 01:14:33

White

Opiekun

Skąd: Olsztyn !!!!!!!!!!
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 69
Punktów :   -7 

Re: Witajcie Adapciątka !!!

ja mogę zaproponować czwórbój Akademicki ktoś zna zasady??

poza tym preferuję pływanie o tyczce


.                                                   Tak się bawi, tak się bawi:  ELSA CREW
                                                     Chcesz baw się z Nami - nie chcesz ??
                                                                      IDŹ W PI*DU

Offline

 

#42 2008-08-30 13:47:33

Klakson

Opiekun

5356548
Call me!
Skąd: ELSA Szczecin (Międzyzdroje!!)
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Jasne, że będziemy uprawiać sporty zbiorowe!!! Bardzo podoba mi się wszystko związane z piłką nożna (Majdan w Mielnie, Boruc i spółka we Lwowie) Kiedy jeszcze byłem kimś i grałem w piłkę, tak fajnie nie było.
 
  Oczywiście przydadzą się fanty(grube tauzeny, żeby kupować mecze), bo przecież nikt o zdrowych zmysłach nie wychodziłby na boisko nie znając wyniku spotkania czy chociaż bez wiedzy komu sędzia będzie pomagał \

  A tak na serio to na pewno pogramy i w nogę i w siatkówkę. Sprzęt [piłki do nogi, siatki, paletki do badmintona(takie rzeczy też mam w domu) przywiozę  wcześniej, żeby wam nie zabierać miejsca w plecakach]. Chyba, że macie piłke europass, którą Roker Perejro strzelił bramkę, to proszę wziąść:D

Łuki pewnie chciałby zawody żużlowe, ale to tylko od niego zależy czy ściągnie zawodników Uni Leszno do Dźwirzyna:D

Także moje drogie Orły Rozwadowskiego, nie macie się martwić tylko trenować przed Adapciakiem. Tylko porządnie, bo jak zagracie jak nasza reprezentacja na Euro to was (adapciątka) ogram sam z Novym, który na dodatek będzie siedział w swojej Maździe i kopał wystawiając tylko nogę:D

#$@%# Mecz opiekunowie versus adapciątka??? #$@%#


Wasz Szczeciński opiekun Zeszłoroczne adapciątko

Egipt? Turcja?? Majorka?? <- tylko jeśli nie byloby mnie stać na Adapciak w Dźwirzynie

Offline

 

#43 2008-08-30 14:04:27

Tomek Palak

Opiekun

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 77
Punktów :   -8 

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Orły Rozwadowskiego? To i Gdańsk się przyłącza do tej drużyny Za pozwoleniem oczywiście

Offline

 

#44 2008-08-30 14:11:10

Klakson

Opiekun

5356548
Call me!
Skąd: ELSA Szczecin (Międzyzdroje!!)
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Zapomniałem najważniejsze - wiadomości organizacyjne dla adapciątek:

1. Współny wyjazd na Adapaciak planuje dnia 15 września o godz. 10:40 ze stacji..... Szczecin główny oczywiście(swoją drogą piękne miejsce). Po 2 godzinach 47minutach będziemy w Kołobrzegu, skąd PKS-em pojedziemy do Dźwirzyna. Pociąg jest bezpośredni... ale dlaczego jedzie tak długo i zatrzymuję się w Baszewicach czy Żabowie nie udało mi się ustalić... PKP wzrusza ramionami i zrzuca winę na kapitalizm. Mając pewnie w tym trochę racji:)

  W Dźwirzynie mamy być na godz. 16, więc uznałem, że ten pociąg i ta godzina wyjazdu będzie najlepsza. Jeśli ktoś uważa inaczej niech poda swoją propozyzje tu na forum, albo do mnie na priva, albo niech zgłosi na www.OnNieMaRacji-ToZlyPomysl.org.pl Oczywiście trzeba się liczyć z tym że wtedy usunę go z listy znajomych na Naszej klasie.

  2. Spotkanie integracyjno-zapoznawczo-przedadapciakowe planuję zorganizować 10 września(środa) w Szczecinie. Będziemy mogli się poznać, nauczyć się swoich imion, szydełkować itp. oraz porozmawiać o oczekiwaniach związanych z Adapciakiem czy studiowaniem na wydziale. Będę mógł także wtedy doradzić odnośnie spraw, których nie chcecie/wstydzicię się zapytać na formu(ile par spodni trzeba wziąść, czy przyda mi się zestaw nurka).
   
   Ogólnie mam nadzieję, że po tym spotkaniu opadnie napięcię związane z wyjazdem w nieznane i poznaniem tak wielu ludzi z całej Polski i na Adapciak wybierzemy się wyluzowani i nastawieni na dobra zabawę.

Czego wam i sobie życzę!!!


Wasz Szczeciński opiekun Zeszłoroczne adapciątko

Egipt? Turcja?? Majorka?? <- tylko jeśli nie byloby mnie stać na Adapciak w Dźwirzynie

Offline

 

#45 2008-08-30 21:33:34

wiśnia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

spotkanie integracyjne w środe?? może lepiej w piątek, albo nawet w sobote? ja dojade do szczecina własnie na weekend, pewnie jeszcze komus przyjdzie do głowy zeby tak zrobic przed wyjazdem w poniedziałek.. czesc wszystkim tak w ogóle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl