XII Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny "ADAPCIAK 2008" Studentów Prawa i Administracji

Adapciak


#1 2008-07-26 16:04:23

kubos

Opiekun

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 8
Punktów :   

Adapciak conecting people

witam Was, jestem opiekunem Krakowa, w tamtym roku bylem uczestnikiem tegoz obozu. Powiem Wam ze to jest 7 niezapomnianych dni, ktore byly na prawde zaxxxistym prologiem do poczatku studiowania.
Adapciak jest obozem w ktorym kazdy znajdzie cos dla siebie
-zabawa
-wiedza na temat zawodow prawniczych, ktora pomoze wam sie w jakims stopniu ukierunkowac
-i przedewszytskim mi dal wskazowki jak studiowac, bo jezeli slyszeliscie ze UJ to wylegarnia kujonow, tylko nauka nauka i nauka to... dobrze slyszelicie, ale da sie to ominac, i ja postaram sie Wam w tym pomoc:) (caly pierwszy rok zajecia od poniedzialku do srody, obydwie sesje zdane bez poprawek i zadanych nieprzespanych nocy:) tylko trzeba wiedziec jak:))
wszelkie pytania kierujcie do mnie
660 496 535
kuba_m1@poczta.onet.pl
1889638

poki co siedze na emigracji, w hiszpani w poszukiwaniu chleba, ale od sierpnia bede mial staly kontakt z internetem a od wrzesnia juz caly do waszej dyspozycji, takze prosze o wyrozumialosc przy czekaniu na odpowiedz, pozdrowka, i do zobaczenia na piwie przedadapciakowym.

Wasz opiekun Kuba

Offline

 

#2 2008-08-19 15:40:19

luki

Administrator

1274187
Call me!
Skąd: ELSA Poland
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Adapciak conecting people

no spotkanie przedadapciakowe da Wam wszystkim bardzo duzo, takze Kuba - jak tylko bedziesz mial chwile ustalaj date i wrzucaj info na forum !

w tym watku poki co dyskusji brak, jesli macie jakies pytania walcie jednak smialo - kazdy nowy post jest jakos oznaczony na glownej forum, bedziemy to widziec, wiec pozostali opiekunowie z wielka checia tez moga na rozne pytania odpowiedziec!

do zobaczenia na Adapciaku,
pzdr.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl