XII Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny "ADAPCIAK 2008" Studentów Prawa i Administracji

Adapciak


#1 2008-07-13 20:26:33

Klakson

Opiekun

5356548
Call me!
Skąd: ELSA Szczecin (Międzyzdroje!!)
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Witajcie Adapciątka !!!

Hejka hej!!!

  Tak to ja, moje drogie Adapciątka, będe waszym opiekunem!!! Jestem (mam nadzieję) w stanie opowiedzieć na wasze wszystkie pytania dotyczące Adapciaka. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości (macie??), to smiało piszcie o tym na forum, postaram się je rozwiać.

  Możecie  mnie pytać także o studia, z chęcią wam opowiem jak jest na pierwszym roku, jako że go świeżo [prawie] skończyłem. Więc rejestrować sie i udzielać na forum, marsz!!


Wasz Szczeciński opiekun Zeszłoroczne adapciątko

Egipt? Turcja?? Majorka?? <- tylko jeśli nie byloby mnie stać na Adapciak w Dźwirzynie

Offline

 

#2 2008-07-16 17:27:55

novy

Użytkownik

3201451
Skąd: miasto sexu i biznesu / Poznań
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

ja mam pytanie, czy bedziesz podawać meksyk z rana swoim adapciątkom? to sie zglosze jako uczestnik ;-)

Offline

 

#3 2008-07-17 11:22:44

Klakson

Opiekun

5356548
Call me!
Skąd: ELSA Szczecin (Międzyzdroje!!)
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Drogi NovvvY,

dla Ciebie moge zdradzić jedno z moich adapciakowych założeń - dla każdego adapciątka z rana, przed śniadaniem, obowiązkowa dawka meksyku, na caly aktywny dzien. Tak jak witamina C na koloniach Więc zapraszam Cię do zgłaszania się na obóz.

Oczywiście wypelniasz specjalny formularz zgloszeniowy przeznaczony dla MAGISTRÓW, którzy rozpoczynają studia DOKTORANCKIE na WPiA

W miejscu na to przeznaczonym wpisujesz Uniwersytet Szczeciński i dzieki temu będziemy mogli razem z rana raczyć się w 100% meksykańskim meksykiem. Ja, jako twój opiekun, Ty, jako moje adapciątko


Wasz Szczeciński opiekun Zeszłoroczne adapciątko

Egipt? Turcja?? Majorka?? <- tylko jeśli nie byloby mnie stać na Adapciak w Dźwirzynie

Offline

 

#4 2008-07-17 22:27:01

ann

organizator

Skąd: ELSA Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Bartek jakie zdjęcie....

Offline

 

#5 2008-07-22 17:22:41

Anek

Użytkownik

4358754
Skąd: Pyrzyce/Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Moje pytanie brzmi: CZY NIE DA SIĘ JAKOŚ PRZYSPIESZYĆ ADAPCIAKA? Bo ja już się nie mogę doczekać A jeszcze nawet nie dostałam żadnej odpowiedzi na malia

A co do studiów to... Jak minął ten pierwszy rok? Czy już powinnam się zacząć uczyć?


--->>        "... (coś tam, coś tam) i bomba,

                                            kto nie pojedzie na ADAPCIAK ten trąba!!"         <<--

Offline

 

#6 2008-07-22 23:06:25

Zuzanna

organizator

2973368
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 14
WWW

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Aniu, Twoje zgłoszenie wpłynęło do nas dzisiaj ok. godziny 12.00. Odpowiedzi nie są generowane automatycznie, gdyż musimy najpierw zweryfikować poprawność danych wprowadzonych do formularza. Ale w tej chwili e-mail potwierdzający zgłoszenie powinien już znajdować się w Twojej skrzynce

Co do pierwszego roku.. Nie ucz się, broń Boże Korzystaj z wakacji i nastrajaj się na Adapciak! ;D
Moja podpowiedź: jeśli już nie możesz się doczekać, możesz już zacząć szukać przebrań na imprezy tematyczne

Ostatnio edytowany przez Zuzanna (2008-07-22 23:07:14)


>> Nie zwlekaj !!! Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś
                   i weź udział w największej przygodzie swojego życia !!! <<

Offline

 

#7 2008-07-23 20:03:42

Anek

Użytkownik

4358754
Skąd: Pyrzyce/Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Dostałam odpowiedź, ale szczerze mówiąc nie wiem, co dalej. O ile dobrze wyczytałam to pojedzie tylko 120 osób z roku "0", a chętnych na pewno będzie więcej (kto by przepuścił taką imprezę??). Czy o tym, kto pojedzie decyduje kolejność zgłoszeń? Kiedy otrzymam wiadomość o tym czy zostałam "wyróżniona" i jadę?


--->>        "... (coś tam, coś tam) i bomba,

                                            kto nie pojedzie na ADAPCIAK ten trąba!!"         <<--

Offline

 

#8 2008-07-23 23:14:01

Zuzanna

organizator

2973368
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 14
WWW

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Aniu, dalej będziesz otrzymywała wiadomości, informacje i wskazówki od swojego Adapciakowego Opiekuna -Bartka vel. Klaksona
Z Twojej strony kolejnym krokiem będzie dokonanie opłaty z uczestnictwo w obozie. Kiedy wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie, otrzymasz od nas potwierdzenie i wtedy możesz być pewna w 100%, że jedziesz razem z nami Informacje dotyczące płatności znajdziesz w zakładce w menu po lewej, na stronie głównej obozu. Przypominamy, że termin dokonywania wpłat upływa 1 września 2008.
Reasumując: tak, decyduje kolejność zgłoszeń, a uszczególniając: kolejność wpłat, ale jeśli liczba zgłoszeń przekroczy 120, postaramy się zwiększyć limit dostępnych miejsc, lecz ta możliwość jest uzależniona od wielu czynników.

Pozdrawiamy!

Ostatnio edytowany przez Zuzanna (2008-07-23 23:31:59)


>> Nie zwlekaj !!! Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś
                   i weź udział w największej przygodzie swojego życia !!! <<

Offline

 

#9 2008-07-24 09:38:04

Anek

Użytkownik

4358754
Skąd: Pyrzyce/Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

To ja biegnę dzisiaj wpłacić pieniążki Dzięki za info Pozdraiwam


No i zapłacone Czekam więc na odzew ze strony drogiego kolegi Klaksona

Ostatnio edytowany przez Anek (2008-07-24 13:57:42)


--->>        "... (coś tam, coś tam) i bomba,

                                            kto nie pojedzie na ADAPCIAK ten trąba!!"         <<--

Offline

 

#10 2008-07-24 17:38:21

Klakson

Opiekun

5356548
Call me!
Skąd: ELSA Szczecin (Międzyzdroje!!)
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Droga Aniu,

jeśli reszta szczecińskich adapciątek będzie miała taki zapał do wyjazdu jak Ty, to przestaje sie o naszą grupe bać. Z takimi ludżmi jak Ty Aniu, będziemy stanowić najlepszy adapciakowy team, jak nie przymierzając Hiszpania na ME
 
Co do twojego "niedoczekania", to popieram Zuzie i polecam przygotowanie stroju na imprezy tematyczne. Mam nadzieje, że grupa szczecińska wysławi się świetnymi przebraniami i godną zabawą

Co do nauki na pierwszym roku - większość opowieści, które zapewne słyszałaś to.... no właśnie opowieści, które niekoniecznie mają dużo wspólnego z rzeczywistością. Pierwszy rok, jaki i kolejne są jak najbardziej do zdania. Nie trzeba wcale "zakuwać". Nie trzeba, bo nauka fajnych, ciekawych rzeczy to nie "zakuwanie". Tak przynajmniej to widzę:) Mam nadzieję, że Ty, jak i pozostałe adapciątka będziecie odczywać frajdę ze studiowania, nie oglądając sie na innych, którzy tylko narzekają ile to się muszą nauczyć (zazwyczaj są to ludzie, którzy na adapciak nie pojechali)


Wasz Szczeciński opiekun Zeszłoroczne adapciątko

Egipt? Turcja?? Majorka?? <- tylko jeśli nie byloby mnie stać na Adapciak w Dźwirzynie

Offline

 

#11 2008-07-24 21:12:13

Anek

Użytkownik

4358754
Skąd: Pyrzyce/Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Pewnie, że będziemy najlepsi Jeśli nie całą grupą, to sami damy czadu Stroje naturalnie już tworzę. Dziś trenowałam arcytrudną sztukę wiązania togi z prześcieradła Całkiem nieźle wychodziło

A teraz kilka pytań... Czy dojazd organizujemy "każdy sobie" (że tak się wyrażę) czy może zgramy się i pojedziemy całą paczką? Dla mnie nie ma problemu, mogę dojechać sama, ale uważam, że będzie weselej jak pojedziemy razem!! A może jakieś spotkanie integracyjne przed obozem?


--->>        "... (coś tam, coś tam) i bomba,

                                            kto nie pojedzie na ADAPCIAK ten trąba!!"         <<--

Offline

 

#12 2008-07-24 21:53:50

Angelika

Nowy użytkownik

8188391
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Hej ja tez wybieram się na ADAPCIAKA i już się cieszę, że zapowiada się super klimat, bo przyznam, że tego się najbardziej bałam
P.S jestem bardzo "za" spotkaniem się przed wyjazdem
Pozdrawiam

Offline

 

#13 2008-07-26 14:16:37

Klakson

Opiekun

5356548
Call me!
Skąd: ELSA Szczecin (Międzyzdroje!!)
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Moi drodzy,

zgodnie z Elsowską tradycją, pojedziemy oczywiście wszyscy razem. Przecież nic tak nie integruje jak wspólna podróż(wie o tym każdy kto jeździ nocnymi tramwajami) To, że Elsa Szczecin organizuje Adapciak, ma tylko jedną wadę, a mianowicie, mamy bardzo blisko . Dlatego będziemy musieli się intensywnie integrować, o co postaram się zadbać. 

Co do spotkania przedadapciakowego - oczywiście możemy je zorganizować. Jest to nawet bardzo wskazane, gdyż jak wspomniałem mamy mniej czasu na integracje w podróży niż np. adapciątka z Rzeszowa:D Dlatego ustalimy poźniej jakaś wrześniową date i się spotkamy w Szczecinie.

Pozdrowienia z upalnych Międzyzdrojów;)


Wasz Szczeciński opiekun Zeszłoroczne adapciątko

Egipt? Turcja?? Majorka?? <- tylko jeśli nie byloby mnie stać na Adapciak w Dźwirzynie

Offline

 

#14 2008-07-26 17:34:00

Anek

Użytkownik

4358754
Skąd: Pyrzyce/Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Dlaczego nie dostałam potwierdzenia? Czyżby pieniążki jeszcze nie doszły?

Widze, że kolega Klakson zamierza działać Czemkamy na konkretną datę Bartku Oj, będziemy się integrować...


--->>        "... (coś tam, coś tam) i bomba,

                                            kto nie pojedzie na ADAPCIAK ten trąba!!"         <<--

Offline

 

#15 2008-07-29 16:34:42

novy

Użytkownik

3201451
Skąd: miasto sexu i biznesu / Poznań
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: Witajcie Adapciątka !!!

Klakson napisał:

Co do nauki na pierwszym roku - większość opowieści, które zapewne słyszałaś to.... no właśnie opowieści, które niekoniecznie mają dużo wspólnego z rzeczywistością. Pierwszy rok, jaki i kolejne są jak najbardziej do zdania. Nie trzeba wcale "zakuwać". Nie trzeba, bo nauka fajnych, ciekawych rzeczy to nie "zakuwanie". Tak przynajmniej to widzę:) Mam nadzieję, że Ty, jak i pozostałe adapciątka będziecie odczywać frajdę ze studiowania, nie oglądając sie na innych, którzy tylko narzekają ile to się muszą nauczyć (zazwyczaj są to ludzie, którzy na adapciak nie pojechali)

nauki w Szczecinie troche jest Bartek, w koncu pierwszy rok robilem w miescie paprykarza, ale nie nalezy przesadzac, wszytsko przyjdzie z czasem, i tak do grudnia sie biba z ELSA a potem trzeba przysiasc i znowu kilka miesiecy jest wolnego do maja hihi, a ludzie bez sensu panikuja a potem w indeksie maja i tak 4 lub 5...
dlatego nie nalezy panikowac, skoro mauro i jak studia skonczylismy to znaczy ze wszytsko da sie wykonac ;D

piszcie co z spotkaniem to moze wpadne bo mi sie wyjazdy do Szczecina szykuja teraz.

Ostatnio edytowany przez novy (2008-07-29 16:36:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plCzekoladki reklamowe Kancelaria adwokacka Śrem Diabetolog Kraków